Ikona dekoracyjna

Aktualności

Info icon

Kolejny odcinek DW 801 do rozbudowy

Po dwa pasy ruchu w jednym kierunku, chodniki, ścieżki rowerowe i bezpieczne skrzyżowania, tak zgodnie z założeniami ma zostać zaprojektowana droga 801 w Mieście Józefów. Inwestycja obejmie ulicę Nadwiślańską - od skrzyżowania z ul. Kardynała Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. Górczewską w Józefowie. Biuro projektowe zgodnie z zawartą umową powinno zakończyć prace w ciągu 3 lat. Koszt opracowania dokumentacji to 1,4 mln zł.

Czytaj dalej

Info icon

Ogłosiliśmy przetarg na budowę nowego przebiegu DW 747

Ruszył przetarg na budowę nowego przebiegu drogi 747 na południu Mazowsza na odc. od Lipska do Iłży. Jest to kontynuacją budowy drogi od mostu na Wiśle do krajowej 9. Szacunkowy koszt przedsięwzięcia to 500 mln złotych! Budowa drogi jest możliwa dzięki środkom zabezpieczonym przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na oferty czekamy do 26 września.

Czytaj dalej

Info icon

Obwód Drogowy w Lipsku rozpoczął prace w nowej siedzibie

Nowa siedziba Obwodu Drogowego w Mieście Lipsko została otwarta. Pracownicy tego obwodu zajmują się 120 km dróg wojewódzkich na terenie subregionu radomskiego. Do tej pory operowali z Radomia, co wydłużało czas reakcji i utrudniało pracę w terenie. Realizacja tej inwestycji znacząco usprawni pracę i efektywność wykonywania zadań MZDW.

Czytaj dalej

Ikona dekoracyjna

Formularz kontaktowy

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

Ikona pinezki na mapie
  • ul. Mazowiecka 14
  • 00-048 Warszawa
  • Godziny urzędowania: 7:30-15:30
  • Dla posiadaczy GPS:

  • N 52°14'17"

  • E 21°0'47"

Ikona maila