Ikona dekoracyjna

Wszelkie prawa do zawartości serwisu Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie www.mzdw.pl (zwanego dalej: serwisem) są zastrzeżone.

Użytkownicy serwisu mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych w serwisie, które są autorstwa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie (zwanego dalej: Urzędem) jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony serwisu, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie serwisu, które nie są autorstwa Urzędu wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Strona serwisu zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Urząd nie odpowiada.

Redakcja serwisu gromadzi numery IP komputerów w logach dostępowych. Gromadzone dane wykorzystywane dane są wyłącznie w celach statystycznych.

Serwis korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.